
Лінійно-інтерактивне ДБЖ LP UL650VA (390Вт)
2 844 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP1454
+380 (73) 323-01-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP UL650VA відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Джерело безперебійного живлення LP UL650VA (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 650VA/390W і вхідну напругу - 145-290V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP UL650VA має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має дві євророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі. Якщо Вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP LP UL650VA - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення. У тому випадку, якщо у Вас виникли труднощі, пов"язані з вибором необхідної моделі ДБЖ (UPS), Ви завжди можете зв"язатися з нашими фахівцями за вказаними на сайті телефонами, які допоможуть Вам вибрати інтерактивне ДБЖ відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD |
| Вага (кг) | 4,7 |
| Час перемикання | 4-6 |
| Вихідна потужність | 650/390 Вт |
| Вихідна напруга | 230±10% В |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ міс |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Частота тока | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴



