
Чоловічий годинник Skmei Solar 1064 на сонячній батареї black
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: L155242
Спортивний годинник SKMEI 1064 – це більш стримана модель годинника від прославленого китайського бренду, яка стане гідною прикрасою вашого повсякденного гардероба. В даних наручних годинниках немає звичних агресивних елементів декору: мінімалістичний дизайн, класичний чорний колір, максимальна функціональність при дуже простому і зрозумілому управлінні. Чому ще варто купити спортивний годинник SKMEI 1064?
Дана модель годинника має стандартний аналоговий циферблат і додатковий електронний. У нічний час зручно використовувати кольорове підсвічування дисплея – м'який зелений колір дозволить вам легко зорієнтуватися в часі. Також на ньому відображається повна дата - з поточним числом, місяцем і роком. Варто також відзначити, що даний наручний годинник не боїться води, адже всі спортивні годинники SKMEI водонепроникні. Мінеральне скло, матеріал корпусу - сталь, а ремінця – міцний каучук. Додатковими функціями є будильник та секундомір – дві функції незамінні у повсякденному житті та для занять спортом. SKMEI - спортивний чоловічий годинник, який вдало поєднує в єдиному девайсі практичність, оригінальність і високу якість.
Колекція Skmei складається з надійних моделей годинників. Цей годинник підійде для любителів активного відпочинку та спортивного стилю. Годинник Skmei легко витримає занурення до 3-х метрів, незначні удари та падіння. Також, корисними будуть функції секундоміра, будильника та підсвічування.
| МЕХАНІЗМ | |
| Тип | Quartz (Японія) |
| ФУНКЦІЇ ГОДИННИКА | |
| Функції | Підзаряджання від сонячного кольору (сонячна батарея), будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата |
| КОРПУС | |
| Форма корпусу | круглий |
| Матеріал | сталь |
| Водостійкість | 5 атм |
| Скло | полікарбонатне |
| РЕМІШОК | |
| Матеріал | каучук |
| Колір | чорний |
| Застібка | класична |
| РОЗМІРИ | |
| Діаметр | 4,3 см |
| Товщина | 1,2 см |
| ГАРАНТІЯ | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Мітки |
| Водонепроникність | 5 м |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою, підзаряджання від сонячного кольору (сонячна батарея) |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип механізму | Quartz |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата |
- Ціна: 699 ₴





