
Набір банок для сипучих продуктів 4 штуки 350 мл скляні на підставці Хром
1 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: LU-HP-1340
+380 (73) 323-01-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір скляних ємностей для зберігання продуктів - це практичне та стильне рішення для організації кухонного простору. Кожна ємність виготовлена з високоякісного прозорого скла, що дає змогу легко бачити вміст, забезпечуючи зручність у користуванні.
Завдяки сучасному дизайну, ці контейнери гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр кухні.
Основні характеристики:
- Кількість ємностей: 4 штуки;
- Розмір набору: 38х9.5х10 см;
- Об'єм ємності: 350 мл;
- Висота ємності: 14 см;
- Матеріал: скло;
- Кришки та підставка: метал.
Простота догляду за контейнерами робить їх зручними у використанні, а їхній стильний вигляд доповнить вашу кухню функціональністю та естетикою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 8 см мм |
| Кришка | З ущільнювачем |
| Матеріал кришки | Метал |
| Матеріал підставки | Метал |
| Об'єм | 350 мл мл |
| Колір | Хром |
| Ширина | 8 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴







