
Набір порцелянових банок на підставці 3 шт по 350 мл для чаю кави цукру
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: LU-SCT-643
+380 (73) 323-01-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із трьох порцелянових банок із бамбуковими кришками — це практичне й елегантне рішення для зберігання чаю, кави, цукру та інших сипучих продуктів. Завдяки продуманому дизайну він допомагає підтримувати лад і додає вишуканості кухонному простору.
Основні характеристики:
- Матеріал: порцеляна, бамбук;
- Розмір: 29.5×10.5×11 см;
- Діаметр баночок: 9 см;
- Висота баночок: 7 см;
- Об'єм баночок: 350 мл.
Такий набір стане не тільки функціональним елементом кухні, але і стильним акцентом в інтер'єрі. Він підійде в подарунок поціновувачам затишку та ладу, додавши до повсякденного побуту нотку елегантності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 см мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 29.5 см мм |
| Кришка | Звичайна |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Об'єм | 350 мл мл |
| Ширина | 10.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




