
Банка порцелянова "Пташка" 750 мл з об'ємним декором, білий глянець
615 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD-727-394
+380 (73) 323-01-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Порцелянова банка "Пташка" з об'ємним декором в оригінальному дизайні. Об'єм: 750мл. Симпатична баночка може використовуватися на кухні для сипучих і будь-яких інших типів продуктів, а також в якості предмета прикраси інтер'єру або декору для фотозони. Розмір банки: 13.5х13.5х14см. Чорна порцелянова ємність з чорною порцеляновою кришкою, пташка біла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bona |
| Матеріал | Порцеляна |
| Тип | Банка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 1 банка, 1 кришка |
| Кришка | Звичайна |
| Об'єм | 750 мл мл |
| Посудомийна машина | Немає |
| Розмір | Ø13.5 см, висота 14 см |
| Серія | Flore |
| Висота | 14 см мм |
| Діаметр | 13.5 см мм |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴


