Диспенсер для серветок
Диспенсер для серветок заощаджує час на сервірування столу, не дає серветкам припадати пилом. Незамінний атрибут для ресторанів та кафе. Стильний дизайн додає вишуканості виробу. Зручно, практично та зі смаком.
Характеристики:
- Тип: серветниця
- Матеріал: пластик, дерево
- Форма: прямокутна
- Стильний дизайн
- Розміри: 15.5х10х16 см








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підставка для серветок |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴








