Килимок придверний напівкруглий
Килимок придверний напівкруглий виготовлений з поліестеру. Хороший килимок – незамінна річ. Так само варто відзначити, що килимок дуже важлива частина інтер'єру. Цей килимок з легкістю підкреслить саме Ваш дизайн і стане неповторною родзинкою Вашого інтер'єру.
Характеристики:
- Тип: килимок придверний
- Матеріал покриття: поліестер
- Форма: напівзагругла
- Гарний дизайн
- Якісне виконання







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Довжина | 780 мм |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 780 мм мм |
| Форма | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴


