
Фен для волосся VGR V-451 професійний з концентратором 2000 Вт
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: LU-HPV451
Фен для волосся VGR V-451 з трьома насадками - пристрій, здатний не тільки висушити волосся буквально за пару хвилин, але й допомогти у створенні приголомшливої укладки. У комплект входять: концентратор для сушіння та розгладжування прядок, дифузор для створення екстраоб'єму та роботи з кучерявим волоссям, насадка-гребінь для надання форми та сушіння хвилястого волосся.
Фен має 2 режими швидкості та 2 температури, завдяки чому його можна використовувати для волосся різної густоти та структури. Пристрій оснащений досить довгим шнуром, що забезпечує зручність використання.
Характеристики:
-
Потужність: 1800-2000 Вт
-
Кількість швидкостей: 2
-
Кількість температурних режимів: 2
-
Особливості: Захист від перегріву
-
Матеріал корпусу: ABS-пластик
-
Довжина кабелю: 2,2 метра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина: | 8 см мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Насадка-гребінець | Да |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см мм |
- Ціна: 2 099 ₴





