
Фен для волосся VGR V-413 з двома концентраторами 2200 Вт, чорний
1 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: LU-HPV413
+380 (73) 323-01-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен для волосся VGR V-413 створений для швидкого сушіння волосся та досягнення салонного ефекту не виходячи з дому У комплект включені 2 концентратори з соплом різного розміру, які підходять для надання об'єму біля коренів, пригладжування неслухняних пасм та створення різноманітних укладок.
Фен має 3 режими швидкості та 2 температури, завдяки чому його можна використовувати для волосся різної густоти та структури. Пристрій оснащений досить довгим шнуром, що забезпечує зручність використання.
Характеристики:
-
Потужність: 2200 Вт
-
Кількість швидкостей: 3
-
Кількість температурних режимів: 2
-
Особливості: Захист від перегріву
-
Матеріал корпусу: ABS-пластик
-
Довжина кабелю: 2.5 метри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина: | 8 см мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴








