
Фен для волосся Sokany SK-14009 з двома концентраторами зелений
1 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: LU-SK14009
+380 (73) 323-01-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен для волосся Sokany SK-14009 - пристрій оптимальної потужності для швидкого висушування волосся та створення ефектних укладок. У комплект включені 2 концентратори з соплом різного розміру, призначених для витягування кожного пасма, надання об'єму у коріння та розгладжування неслухняних локонів.
Фен має 2 режими швидкості та 2 температури, завдяки чому його можна використовувати з різним типом волосся. Невелика вага пристрою дозволяє уникнути втоми під час тривалого використання.
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість температурних режимів: 2
- Особливості: Захист від перегріву
- Матеріал корпусу: ABS-пластик
- Вага: 900 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.95 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 |
| Висота | 24 см мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина: | 23 см мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 9 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴





