Настільна мармітниця овальна 2 л на металевій підставці стане ідеальним вибором для будь-якого банкету або святкового заходу. Металева підставка забезпечує надійну підтримку марміту та зручність під час подавання страв.
Марміт використовується для підтримки температури страв, зберігаючи їхній аромат.
Основні характеристики марміту:
- Об'єм: 2 л;
- Розмір: 38×25×7 см;
- Матеріал: порцеляна;
- Матеріал кришки: скло;
- Матеріал підставки: метал.
Порцеляновий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність і стиль під час сервірування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Призначення | Для других страв |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Об'єм | 2 мл |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴




